Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Podświetlenie daski i auto alarm.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Podświetlenie daski i auto alarm.

    Panowie najsmutniejsze w tym wszyskim jest to że to nie ma nic wspólnego z zapewnieniem bezpieczenstwa na drogach

  • #2
    [O1] Podświetlenie daski i auto alarm.

    I.
    Nie mam pokrętła do regulacji jasności podświetlenia deski rozdzielczej, a świeci dosyć słabo. Da się temu zaradzić?

    II.
    W samochodzie jest oryginalny auto alarm. Kluczyk scyzoryk, syrena pod maską, czujniki ruchu. Sprawdzałem bezpieczniki wszystkie OK. Alarm wogóle nie chce się włączyć, a próbowałem już różnych sposobóLink zamknięciu samochodu z kluczyka miga dioda na dzwiach kierowcy. Co to może być?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez moss
      Nie mam pokrętła do regulacji jasności podświetlenia deski rozdzielczej
      jak to nie masz :?:
      były wersje bez pokrętła regulacji :idea:

      Zamieszczone przez moss
      Po zamknięciu samochodu z kluczyka miga dioda na dzwiach kierowcy.
      jak miga to znaczy, że auto alarm się uzbroił i jest w stanie czuwania

      skąd wiesz, że się nie załącza :?: a zamyka centralny z kluczyka, bo podejrzewam że masz zintegrowany :roll:
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez zurcio
        Zamieszczone przez moss
        Nie mam pokrętła do regulacji jasności podświetlenia deski rozdzielczej
        jak to nie masz :?:
        były wersje bez pokrętła regulacji :idea:

        Zamieszczone przez moss
        Po zamknięciu samochodu z kluczyka miga dioda na dzwiach kierowcy.
        jak miga to znaczy, że auto alarm się uzbroił i jest w stanie czuwania

        skąd wiesz, że się nie załącza :?: a zamyka centralny z kluczyka, bo podejrzewam że masz zintegrowany :roll:
        Tak były.
        co to znaczy ze nie dziala??
        Fabryczny jest "nie za dobry" wyłacza sie w momecie przekrecenia kluczyka w drzwiach )i nie koniecznie musi to byc kluczyk

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Damianjg
          Tak były.
          OK, dzięki :wink:
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz


          • #6
            moss,
            ad. II
            jak miga znaczy alarm uzbrojony
            sprawdź syrenę - może padła

            Komentarz


            • #7
              Próbowałem przekręcać w syrenie włącznik(tym małym kluczykiem) ale nic to nie daje. Całkiem możliwe że syrena padła. Ile coś takiego kosztuje?
              Octa jest krajowa, wersja Tour Business i pokrętła nie ma. Da się jakoś rozjaśnić to podświetlenie?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez moss
                Próbowałem przekręcać w syrenie włącznik(tym małym kluczykiem) ale nic to nie daje. Całkiem możliwe że syrena padła. Ile coś takiego kosztuje?
                Octa jest krajowa, wersja Tour Business i pokrętła nie ma. Da się jakoś rozjaśnić to podświetlenie?
                syrena standard z wlasnym zasilaniem - ok.40-50 złotych +/- 30 zl (jak się Tobie nie chce samemu wymienić podjedź do jakiegos speca od autoalarmow) i po sprawie

                wiem bo sam w zeszlym tygodniu wymienilem syrene

                pozdrawiam

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X